Rodzinna poradnia

wielospecjalistyczna

Wybudowana przez dziadków, prowadzona przez rodziców trójki dzieci Martę i Grzegorza Swalarz. Nasi specjaliści to nasi przyjaciele z okresu studiów i staży, które odbyliśmy na naszej drodze zawodowej.

compare_arrows

Kompleksowo

Idea jaka przyświecała nam przy tworzeniu tej poradni to przede wszystkim skuteczne kompleksowe leczenie pacjentów. Zdając sobie sprawę z ogromu obecnej wiedzy oraz własnych ograniczeń w jej całościowym poznaniu. Wierzymy że jedyną droga do osiągnięcia kompleksowego leczenia danego schorzenia jest dobra współpraca pomiędzy specjalistami różnych dziedzin medycyny.
people

Rodzinnie

Poradnię wybudowali nasi dziadkowie: Wiesława i Stanisław Szopa, a prowadzą ją rodzice trójki dzieci: Marta (lekarz dietetyk) i Grzegorz Swalarz (chirurg dziecięcy). Nasi specjaliści to nasi przyjaciele z okresu studiów i staży, które odbyliśmy na naszej drodze zawodowej.
favorite

W dobrej atmosferze

Staramy się zapewnić dobrą atmosferę i możliwości współpracy naszym specjalistom. To ludzie, których znamy od podszewki od lat, których rozwój zawodowy śledziliśmy przez czas studiów i zdobywania specjalizacji. Cieszymy się że dotarli tak daleko na swojej drodze zawodowej i że możemy ich u nas gościć.

Szanujemy życie

od poczęcia do naturalnej śmierci

Chirurg dziecięcy

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich chorych, źle się czujących do diagnostyki i leczenia w rękach dobrych lekarzy. Specjalistów z dziedzin:


Umów wizytę