/
Beata Mrosek- Sikora
O mnie Miejsce pracy Cennik Oferta Certyfikaty Galeria
fizjoterapeuta dziecięcy | fizjoterapeuta

mgr Beata Mrosek- Sikora
fizjoterapeuta dziecięcy | fizjoterapeuta

Doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty zdobywam od roku 1995. Specjalizuję się w terapii neurorozwojowej dzieci oraz w rehabilitacji neurologicznej młodzieży i dorosłych z problemami powstałymi na tle neurologicznym i ortopedycznym.

W rehabilitacji stosuję głównie metody neurorozwojowe: Vaclava Vojty oraz DNS (Dynamic Neuromuscular Stabilization - Dynamiczna Stabilizacja Nerwowo - Mięśniowa). Są to metody stosowane z powodzeniem w pediatrii (np. zaburzenia napięcia mięśniowego, mózgowe porażenie dziecięce, skoliozy), u pacjentów neurologicznych (np. po udarach) oraz w leczeniu ortopedycznym (np. schorzenia stawów).

Posiadam certyfikat terapeuty metody Vojty wydany przez Internationale Vojta Gesellschaft e.V. i znajduję się na liście terapeutów prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Metody Vojty. Jednym z wymogów stawianych przez Towarzystwo, publikujące listę fizjoterapeutów upoważnionych do prowadzenia terapii metodą Vojty, jest systematyczne podnoszenie kwalifikacji.

Posiadam również certyfikat terapeuty Integracji Sensorycznej (SI), który uzyskałam z rąk Violett Maas (uczennicy Jean A. Ayres, twórczyni terapii zaburzeń integracji czynności zmysłowych).

Więcej informacji o mnie na stronie: www.vojta.org.pl

Umawianie wizyt online: https://vojta.nakiedy.pl/