/
Joanna Weiner
O mnie Miejsce pracy Cennik Oferta Certyfikaty Galeria
Dietetyk

mgr Joanna Weiner
Dietetyk

mgr Joanna Weiner - dietetyk kliniczny, specjalista do spraw żywienia, nauczyciel akademicki

Jestem dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie indywidualnym i zbiorowym, fachowcem i praktykiem w dziedzinie dietetyki i żywienia zarówno zdrowych jak i chorych Pacjentów w każdym wieku.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 9 lat pracując jako dietetyk, wykładowca, nauczyciel akademicki i specjalista ds. żywienia w poradniach dietetycznych i klinikach na terenie Śląska i Małopolski.

Wyznaje zasadę, że każdy problem żywieniowy można skutecznie rozwiązać, a objawy każdej dolegliwości załagodzić lub zlikwidować przy pomocy odpowiedniego żywienia.

Kluczem do sukcesu jest kompromis pomiędzy zasadami dietetyka a trybem życia, możliwościami i przyzwyczajeniami Pacjenta. W pracy moim priorytetem jest założenie, że to dieta ma być dostosowana pod możliwości i preferencje klienta, a nie klient do rozpisanej diety. Wyznaje zasadę, że to dietetyk powinien opracować plan żywieniowy, który jednocześnie wpisze się w tryb życia Pacjenta oraz będzie rozwiązywał jego problemy zdrowotne.Za największą  swoją zaletę uważam indywidualne podejście do każdego temat, umiejętność dialogu i skutecznej pomocy z każdym, kto zgłasza się po pomoc.