/
Tomasz Kandzia
O mnie Miejsce pracy Cennik Oferta Certyfikaty Galeria
Ginekolog | Położnik | Lekarz konsultant naprotechnologii

Lek. med. Tomasz Kandzia
Ginekolog | Położnik | Lekarz konsultant naprotechnologii

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie rozwijam swoje umiejętności w szpitalu w Pyskowicach w oddziale ginekologii i położnictwa. Jestem również słuchaczem studium doktoranckiego Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.W codziennej praktyce zajmuję się przede wszystkim fizjologią i patologią ciąży, diagnozowaniem i leczeniem niepłodności (wg metody NaProtechnology), zakażeń dróg rodnych, leczeniem endometriozy. Wykonuję zabiegi operacyjne ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych jak laparoskopia i histeroskopia.
Staram się łączyć indywidualne podejście do każdej Pacjentki ze stosowaniem najnowszych standardów medycznych, kładąc nacisk na profilaktykę chorób kobiecych.
Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach naukowych, oraz w praktycznych warsztatach technik diagnostycznych i operacyjnych.
Swoja pracę staram się wykonywać ze szczególnym poszanowaniem norm etycznych

Na co dzień jestem szczęśliwym mężem mojej żony. Moją pasją jest praca z ludźmi, a w wolnych chwilach lubię książki historyczne i dobre kino.